O nas

Wnętrza z połyskiem

Firma Stone Developments jest liderem na rynku odnawiania powierzchni kamiennych i betonowych. Szlifujemy, polerujemy, poddajemy renowacji i krystalizacji oraz konserwujemy zarówno posadzki, schody, jak i parapety czy blaty, wykonane także z konglomeratu. Działamy tak na wielkich przestrzeniach w budynkach użyteczności publicznej oraz sakralnej (nawet do 20 tys. m 2 ), jak w prywatnych posesjach na terenie całego kraju oraz w innych państwach Europy.

Skutecznie podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań, przywracamy utracone piękno, koloryt i połysk najbardziej zaniedbanym, zniszczonym czy trudno dostępnym warstwom kamiennym. Dodajemy urody wszelkim materiałom, lastrykowe posadzki po naszej interwencji do złudzenia przypominają marmurowe. Każdy detal ma dla nas znaczenie. Nasze doświadczenie zdobyliśmy na dziesiątkach tysięcy metrów kwadratowych wyszlifowanych posadzek, śledzimy nowe trendy architektoniczne i wyznaczamy standardy!

 

Nowatorska technologia

Zanim powierzone nam posadzki odzyskają swoją urodę, wypełniamy wszystkie ubytki, niwelujemy nierówności i pęknięcia materiału, a następnie szlifujemy powierzchnię, by nadać jej lustrzaną gładkość i połysk. Podczas pracy stosujemy najnowocześniejsze urządzenia – przekładnie planetarne z innowacyjnymi tarczami diamentowymi. Dzięki nim osiągamy znakomite efekty, doskonalsze niż to możliwe przy użyciu tradycyjnych maszyn z tzw. nerkami.

 

Profesjonalizm w każdym detalu

Obejmujemy klientów pełną obsługą i spełniamy nawet najbardziej wygórowane wymagania, dostosowując się do potrzeb zamawiających. Pracujemy w godzinach nocnych (jeśli jest taka konieczność), u klienta, oferujemy pomoc w odbiorach prac od podwykonawców, na wszelkie nasze wykonania udzielamy gwarancji. Obejmujemy dalszą opieką odnowione przez nas powierzchnie. Ceny naszych usług i prac są atrakcyjne.

Na życzenie wykonujemy bezpłatną próbę szlifowania i polerowania wraz z zabezpieczeniem na wybranym fragmencie posadzki kamiennej oraz bezpłatną wycenę usługi.

 

Serwis powykonawczy

Służymy pomocą i udzielamy praktycznych rad dotyczących użytkowania i konserwacji odrestaurowanych przez nas powierzchni kamiennych.

Aby utrzymać połysk posadzki, zalecamy:

  • wprowadzić strefę wyłapywania brudu (system wycieraczek, maty wejściowe),
  • codzienne przemywać posadzkę odpowiednimi preparatami dostępnymi w naszej ofercie,
  • codzienne zamiatać powierzchnię za pomocą zestawu typu DUSTMOP.

Dzięki tym zabiegom można uniknąć zabrudzenia kamienia oraz objąć go skuteczną ochroną.